Τελευταια Νεα
Φόρτωση...

Φιλική νίκη των Γυπαετίνων επί των Άνω Λιοσίων

ΓΥΠΑΕΤΟΙ ΑΧΑΡΝΩΝ-ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ 5-3
Τρία ημίχρονα των 20 λεπτών αποφάσισαν να παίξουν, το απόγευμα της Κυριακής, 26 Ιουνίου, τα κορίτσια των Γυπαετών και τον Άνω Λιοσίων, έτσι ώστε και να αποφύγουν την πολύ ζέστη αλλά και να δοθεί η ευκαιρία στους προπονητές να χρησιμοποιήσουν περισσότερο χρόνο τα κορίτσια τους. Έτσι λοιπόν χαλαρά η κοπέλες των Γυπαετών προηγούνται στο πρώτο 20λεπτο με τρία μηδέν (3-0) (Ζορμπά-Ματζάνα Μ-Μουμπαγιατζόγλου) και αυτό προφανώς τους έδωσε την εντύπωση ότι ο αγώνας τελείωσε αφού στο δεύτερο 20λεπτο δέχθηκαν 2 συνεχόμενα γκολ από τις κοπέλες των Άνω Λιοσίων (3-2) και να δεχθούν τις έντονες παρατηρήσεις του Προπονητή τους Αντώνη Σουλακέλη για να αντιδράσουν σκοράροντας άλλη μια φορά και πάλι με την (Ματζάνα) (4-2). Το τελευταίο 20λεπτο Βρίσκει τις Γυπαετίνες να ανεβάζουν το σκορ με την (Παντελιά) σε 5-2 και τελικά και στην εκπνοή του αγώνα να δέχονται ένα γκολ κλείνοντας το σκορ του αγώνα σε 5-3. ΕΠΑΙΞΑΝ ΟΙ : Ελεάνα Ποδάρα-Άννα Καββαδία-Κατερίνα Παπακυρίτση-Κατερίνα Σταματούκου-Λίτσα Μουμπαγιατζόγλου-Βάσω Ζορμπά-Μαρία Ματζάνα-Ντία Παπαδογιωργή-Ευαγγελία Παντελιά-Αλέκα Μυλωνά